Bandáž zápěstí 7710

Vysoce-stabilní zahřívací bandáž na zápěstí a předloktí. Zvyšuje koordinaci a používá se při zánětech a nadměrném přetažení.

Bandáž lokte Hyper-X 7724

Léčebná ortéza lokte s perfektní stabilizací loketního kloubu. Křížové popruhy na zadní straně působí preventivně proti hypertenzi a pokrývají nastavitelné hliníkové klouby na každé straně pro optimální oporu. Používá se při vážných nestabilitách a úlevě od bolesti.

Bandáž tenisového lokte 7722

Podpora tenisového nebo golfového lokte díky individuálnímu nastavení pomocí popruhu a dvou pelot . Odstraňuje tlak na šlachu a poskytuje příjemnou úlevu od bolesti.

Bandáž lokte 7720

Anatomicky tvarovaná bandáž, která zabezpečuje dobré zahřátí. úlevu od bolesti a extra kompresi v okolí loketního kloubu. Používá se při zánětech nebo přetížení svalů.

Bandáž ramena X-Stable 7731

Stabilizační bandáž ramena s unikátní lehkým designem. Přizpůsobitelný otvor na rameno poskytuje komfort, vysokou pohyblivost a perfektní přizpůsobení. Používá se při nestabilitě, natáhnutí a natrhnutí svalů.

Bandáž ramena 7726

Základní bandáž pomáhá úlevě od bolesti a poskytuje teplo pro oblast ramene, zátylku a krku. Zvyšuje cirkulaci krve v a okolo kloubu a tím redukuje strnulost a přetažení.

Bandáž zad X-Stable 7732

Flexibilní a stabilizační bandáž s odnímatelnými plastovými dlahami a přizpůsobitelnými popruhy. Zabezpečuje velmi dobrou úlevu od tlaku a bolesti. Používá se při intenzivní a chronický bolesti.

Bandáž stehna 7740

Výrazná komprese a zahřátí, které zlepšuje flexibilitu a natažení svalů. Přizpůsobitelná díky popruhům se suchým zipem.

Hyper-X Kolenní ortéza 7783

Zdokonalená kolenní ortéza s pevnými popruhy a postranními hliníkovými dlahami na každé straně pro optimální podporu kolenního kloubu. Na zadní straně jsou popruhy do kříže pro extra stabilizaci, snížení zátěže a prevenci špatného pohybu kloubu. Používá se při bolestivé nestabilitě, úlevě od bolesti a při předoperační a nebo chronické nestabilitě zadního křížového vazu.

Kolenní ortéza s odlehčující podložkou 7782

Ortéza s vestavěnou oporou pately. Flexibilní dlahy poskytují extra stabilizaci pately a kolenního kloubu. Používá se při zranění menisku, vazů a při nestabilitě kolena.

X-Stable Bandáž kolene 7781

Hlavní charakteristikou je extra podpora, stabilizace s nastavitelnými dlahami a pevné popruhy. Podporuje kolenní kloub laterálně a používá se při zranění vazů a nestabilitě.

Bandáž kolena 7751

Anatomicky tvarovaná bandáž kolena, která zajišťuje teplo a úlevu při napětí a poskytuje zlepšení koordinace. Používá se při napětí, zranění a opotřebování

Bandáž lýtka 7760

Anatomicky tvarovaná bandáž poskytuje teplo, dobrou kompresi a úlevu při bolesti. Přizpůsobitelná díky popruhům se suchým zipem. Používá se při zánětlivých stavech a natrhnutých svalech.

Bandáž lýtka pro ženy 7760W

Anatomicky tvarovaná bandáž poskytuje teplo, dobrou kompresi a úlevu při bolesti. Přizpůsobitelná díky popruhům se suchým zipem. Používá se při zánětlivých stavech a natrhnutých svalech.

Ortéza kotníku 7772

Vrcholová ortéza kotníku pro chronické nestability. Maximalizuje stabilitu i flexibilitu, perfektně sedí na noze a pasuje do každé boty.

Force ortéza kotníku - light 7774

Lehká textilní ortéza zabezpečí vysokou stabilitu a dlouhotrvající životnost. Prodyšná látka Spacer poskytuje vynikající komfort při nošení.

Bandáž kotníku 7770

Flexibilní, anatomicky tvarovaná bandáž kotníku pro zlepšení cirkulace krve a snížení strnulosti. Individuálně nastavitelná díky páskám na suchý zip.

Kotníkový receptor X-stable 7761

Zajistí přirozený pohyb, poskytuje oporu a velmi dobrou stabilizaci v kotníkovém kloubu. Tenký design je vhodný do každé obuvi.