ABS PLAST

Běžný termoplast s dobrou odolností a tvrdostí.


AEROPRÉN®

Perforovaný neoprén, který dělá materiál prodyšný a odvádí vzniklou vodu ven z pokožky.


BREATH-O-PRENE®

Prodyšný materiál s úžasnou flexibilitu. Umožňuje vzduchu a vlhkosti proniknout ven kontrolovaným způsobem a poskytne vysoký stupeň pohodlí bez podráždění pokožky.


COOLMAX®

Coolmax® je vysoce výkonná látka se speciálně strukturovaným polyesterovým vláknem, který zlepšuje prodyšnost a odvádění vlhkosti. Tyto vlastnosti jsou zakomponované ve vlákně, takže není potřebné chemické ošetření.


DURATEC®

Odolný materiál s úžasnou odolností vůči oděru, vysokou trvanlivostí a barevnou stálostí. Materiál odpuzuje špínu a je lehce udržovatelný.

Obsahuje: Polyester, Tactel®, Lycra®


EP-GUMA

Etylén propylén gumy (EPM) má dobré mechanické a elastické vlastnosti. Velmi dobře odolává vzduchu, teplu, chladu, organickým rozpouštědlům, bázy a kyselinám.

Obsahuje: Etylén, Propylén


EVA 

Pěna vyrobená z ethylen vinylacetátu a smíšeného kopolyméru. EVA pěna má vlastnost absorbovat nárazy a vlivy, které používáme při našich ochranných pomůckách.

Obsahuje: Ethylén Vinyl Acetát


KEVLAR®

Lehké a mimořádně silné vlákno, které je odolné vůči chemikáliím, teplu a odření.

Obsahuje: Vlákna aramidu


LYCRA®

Syntetické vysokoelastické vlákno kvalitou podobné gumě.

Natahovatelné a elastické.

Obsahuje: Elastan (PU)


M-VENT

Perforovaný neoprénový materiál, který umožňuje ventilaci a poskytuje pocit tepla a sucha.


POLYAMID

Syntetické a odolné lehké vlákno, běžně známé jako nylon. Polyamidové vlákno má vysokou elasticitu, snadno se pere a rychle schne. 


POLYESTER

Široce používané vlákno s vysokou odolností proti oděru, natahování a stahování. Lehce se pere. 


POLYPROPYLÉN

Běžný termoplastický polymer se silnými vlákny a dobrou odolností proti oděru. Textilie vyrobené z polypropylenu jsou měkké, rychle schnou a udržují tělo v teple.  


POLYURETAN 

Polyuretan je elastický, pružný a velmi odolný materiál. Unikátní kombinace odolnosti a nízké hmotnosti z něho dělá dokonalý komponent v našem portfóliu chráničů.


SBR/NEOPREN 

Termální a elastický materiál s vlastností absorbce nárazů. Materiál neobsahuje latex, je čalouněný a má vysokou hustotu, která poskytuje teplo a zvyšuje průtok krve. Velmi odolný, mnohokrát pratelný bez ztráty elasticity. 


SPACER TKANINA

Spacer tkanina je speciální trojrozměrná látka, která je velmi pohodlná na nošení a odolná. Materiál je vysoce kompresní, prodyšný a odvádí vlhkost pryč z pokožky.


ELASTAN

Syntetická látka také známá jako elastan s vysokou abrazí a roztažností. Elastické vlastnosti přinášejí pocit měkkosti a jemnosti.


TECHNOGEL®

Unikátní polyuretanový gel, který dobře absorbuje nárazy. Měkký a prodyšný gel poskytuje dokonalý komfort.


VELÚR

Plyšová, lehká, tkaná látka vyrobená z bavlněných a nebo syntetických vláken jako je polyester a polyamid.