Rehband-220x90-cerny

Rehband je globální značka se skandinávskými kořeny, která vyvíjí společně s nejlepšími světovými atlety sportovní bandáže a ortézy, chrániče a funkční oblečení. Za více než 60 let zkušeností jsme se stali jedním z nejvýznamnějších hráčů na mezinárodním trhu.
Naše produkty ti pomohou dosáhnout několika významných cílů, které pro aktivního sportovce znamenají vše – zlepšit výkon svalů, vyvarovat se zraněním, případně ulevit od bolesti. Dovedeme ochránit tvá kolena při házené, odlehčit bederní páteři při nadhozech, zahřát a udržet v teple klouby při běhání v plískanici. Pouze díky dostatečné prevenci poranění si můžeš užívat sportu a aktivního života nejen dnes, ale i během mnoha dalších let. Nezáleží nám na tom, jestli jsi profesionál, nebo rekreační sportovec. Dostaneme tě tam, kam chceš.

Stejně jako ty máme rádi aktivní životní styl a chceme být neustále v pohybu.

Důvěřuj Rehbandu …umožní ti využít tvůj plný potenciál, kdykoliv a kdekoliv.

 

Historie značky Rehband

Vše začalo v roce 1955, kdy estonská rodina ve Stockholmu založila „Institutet för Bråckskador“ (Institut zabývající se zraněním kýly), aby zde vyvíjela a vyráběla rehabilitační bandáže. Rehband, tak jak ho známe dnes, byl založen na základě kýlních pásů. Během roku 1970 firma rozšířila svoje produktové portfolio a změnila své jméno na Rehband Anatomiska AB.

V roce 1999 se Rehband stal součástí Otto Bock Scandinavia AB, a tím vlastně součástí Otto Bock HealthCare GmbH, světové vedoucí společnosti v technické ortopedii. To je pro budoucnost Rehbandu ideální prostředí.

Úzce spolupracujeme s lékaři, fyzioterapeuty, a to celostátně i mezinárodně. Naším záměrem je poskytovat produkty, které nejlépe padnou, jsou kvalitní a funkční. Protože si své produkty sami vyvíjíme, potřebujeme medicínské znalosti a zkušenosti s moderními materiály. Všechny potřebné odborné expertízy jsou dostupné ve vývojovém oddělení Otto Bock Scandinavia.

V České republice došlo k zásadní změně počátkem roku 2007, kdy přebírá pozici výhradního distributora produktů Rehband společnost Otto Bock ČR s.r.o. Mění se nejen kontaktní údaje a manažeři prodeje, ale i prodejní místa, spolupráce se sportovními kluby a celý systém uvádění produktů na český trh.

 

Ottobock-modre-logo2

Otto Bock ČR s.r.o. je dceřinou společností Otto Bock HealthCare GmbH a v současné době největším dodavatelem ortoticko-protetických dílů pro Českou republiku. Silná a stabilní pozice této společnosti zajišťuje pevné zázemí pro další rozvoj produktů Rehband na českém trhu a profesionální přístup při spolupráci s obchodními partnery a sportovními kluby. Více informací o společnosti Otto Bock ČR s.r.o. naleznete na www.ottobock.cz.